07.01.2014J.ŠindelářováPřečteno: 1582x

Exkurze 7.A a 7.C

Žáci sedmých tříd se vydali na předvánoční výlet do Obřího akvária v Hradci Králové.

Ve čtvrtek 19.12. se žáci 7.A a 7.C rozjeli do Hradce Králové. Jejich první kroky vedly do Obřího akvária. Zhlédli krátkou projekci o mořských živočiších a v malých akváriích si prohlédli rejnoky a karetu. Oba živočichové byli velmi unavení, takže se ani nepohnuli. Sladkovodní piraně v dalším malém akváriu byly čilé, ale neukázaly nám své ostré zuby. Naprosto nás uchvátila prohlídka obřího akvária. Přes speciální akrylátové sklo jsme měli možnost pozorovat rybí obyvatele Amazonky.

Druhým cílem cesty byly vánoční trhy na Masarykově náměstí, kde žáci nasávali předvánoční atmosféru. Chladné počasí je však brzy vyhnalo do autobusu na zpáteční cestu do Heřmanova Městce.