07.01.2019Kinclová M.Přečteno: 1422x

Předvánoční čas ve školní družině

Stalo se už tradicí, že těšení se na Ježíška zpříjemňujeme dětem v ŠD výletem do zábavního parku Tongo v Hradci Králové a následným spaním v družině.

Letos se akce účastnilo všech pět oddělení. Tongo děti většinou znají, ale spaní ve škole? – to byl pro někoho opravdový zážitek. Prvňáčci spali v tělocvičně, ostatní na Staré radnici. Po příjezdu jsme šli na večeři do školní jídelny, pak následovaly další aktivity. Jednou z nich bylo i tvoření nápisu ze svítících náramků – Veselé Vánoce. Hry, odlévání vosku a věštění budoucnosti, hygiena, pohádka…uteklo to jako voda. Ráno se nám znova věnovaly paní kuchařky (moc děkujeme!!!), připravily snídani a čaj. Svačinu a ovoce jsme „vyfasovali“ u dveří a hurá do školy. Po školní výuce nová animovaná pohádka Grinch v místním kině a potom už vánoční prázdniny!

Bc. Miroslava Kynclová