08.06.2017J. FriedlováPřečteno: 1520x

Setkání flétnistů

V úterý 6. června se uskutečnilo tradiční setkání flétnistů a flétnistek z mateřských školek a školní družiny.

Flétnisté a flétnistky z Veselé píšťalky a z kroužků zobcových fléten zahráli písničky pod vedením pani vychovatelky Jany Friedlové. Mezi nejoblíbenější písničky patří písnička  "Rozvíjej se poupátko",
 "My jsme žáci 3.B " a melodie  "Piráti z Karibiku"
Děti z Mateřské školy Jiráskovy zahrály své oblíbené písničky sólově pod vedením pani učitelky Jiřiny Kvisové.Děti z Mateřské školy Jonášovy zahrály sólové i skupinové písničky pod vedením pani učitelky Jany Plavcové. Poslední písničku "Šla Nanynka do zelí" jsme všichni doplnili zpěvem i rytmickou hrou na tělo.
Na našem setkání nechybělo ani občerstvení - sladké perníky a třešňová bublanina.
Nakonec jsme si popřáli :  "Flétničko pěkné prázdniny " a za rok se opět sejdeme v Mateřské škole Jonášova.