Vážení rodiče,

vzhledem k rekonstrukci oken na Staré radnici bude provoz družiny od pátku 9. 3. 2018 do odvolání (rekonstrukce je plánována zhruba na tři týdny) v budově 2. tříd a to takto:

Školní družina ve školním roce 2017/2018

Umístění družin a rozdělení přijatých dětí:

1.oddělení:  Bc. Vladimíra Hůlková – 2. A + část 2. D -  budova radnice, 2. patro vpravo

2.oddělení:  Vojtěch Skyva, Dis. – 1.B + část 1.C – budova přístavby, přízemí, ve třídě 4.A

3.oddělení:  p. Jana Friedlová - 2. C + 3. A – budova radnice, 1. patro, vpravo

4.oddělení:  Bc. Miroslava Kynclová - 2. B + 3. C + část 2. D - budova radnice, 2. patro, vlevo

5.oddělení:  Bc. Iva Kotorová – 1.A + 3.B + část 1.C – budova přístavby, 1. patro, ve třídě 3.A

Prosíme rodiče, aby děti ze školní družiny omlouvali písemně, případně po osobní domluvě. Přijaté děti nastupují do školní družiny od 4. 9. 2017, není-li dítě omluveno či přihlášeno od jiného dne.

.