04.05.2017Jana ŠindelářováPřečteno: 1861x

Garbyho tým připravil oslavy Dne Země pro 3. a 4. třídy.

V pátek 21.4. připravili členové ekotýmu přírodovědné dvouhodiny pro žáky 3. a 4. tříd, jejichž cílem bylo připomenout Den Země. Den jsme zahájili hlášením do školního rozhlasu, v němž ekotýmová rozhlasová hlasatelka Lucie připomněla, proč se Den Země vlastně slaví. Postupně během celého dopoledne se žáci třetích a čtvrtých tříd vystřídali na osmi stanovištích, kde si otestovali svoje znalosti především z přírodovědy. Někteří si vyrobili misku z letáků, jiní duhu ze soli obarvené křídou. Naučili se tak zpracovávat odpadový materiál. Nejlepší znalosti na stanovištích prokázaly třídy 3.C a 4.B. Gratulujeme ale všem žákům, kteří se soutěží zúčastnili. Velké poděkování patří také všem členům ekotýmu, kteří celou akci připravili.