20.06.2013Jana ŠindelářováPřečteno: 1287x

Obora pod Kunětickou horou

Ve čtvrtek 13.6. se vydali žáci 6.A a 6.C na  školní výlet do areálu pod Kunětickou horou.

Výlet na závěr školního roku si  žáci šestých tříd za celoroční dobrou práci opravdu zasloužili. Po prvotních problémech s autobusem, který měl zpoždění, si zbytek výletu užili. Po příjezdu pod Kunětickou horu na žáky čekala první aktivita – rýžování zlata. Nejlepším zlatokopem byla Maruška, která si také odvezla diplom. Jízdu na koni si vyzkoušeli všichni žáci. Ve střelbě ze vzduchovky byla nejlepší Eliška. Po svačině a krátkém pobytu na hřišti, si žáci prohlédli oboru. Bohužel byla zvířata schovaná před sluníčkem, a tak šesťáci viděli jen kozu a pštrosa.  Závěrečné vyprávění o předčasně narozeném hříbátku vyslechli všichni se zatajeným dechem. Výlet byl vydařený, a tak už vymýšlíme, kam se vydáme příští rok.