10.09.2018S. BořkováPřečteno: 1895x

Zahájení plaveckého výcviku 2. A a 3. A

V pátek 7. 9. 2018 zahájili žáci 2. A a 3. A kurz plavání, který probíhá již tradičně v plaveckém bazénu v Chrudimi.

Pod vedením profesionálních plaveckých instruktorů byli všichni žáci nejprve poučeni o pravidlech bezpečného chování v bazénu a poté zařazeni do jednotlivých plaveckých skupin podle úrovně plaveckých dovedností. Druháčci se při 1. lekci plavání teprve rozkoukávali, přesto statečně zdolávali plavecké úkoly svých instruktorů a učili se nebát se vody. Žáci 3. A mají za sebou již jeden rok plaveckého výcviku, jsou zkušenější, a proto je v letošním kurzu čeká zdokonalování jednotlivých plaveckých stylů. Za odměnu čekalo na závěr všechny plavce hraní ve vodě a tobogán. Už teď  se většina dětí těší na další plaveckou lekci.

Mgr. Sylva Bořková