27.06.2022Mgr. Konečná IvanaPřečteno: 107x

5.A a 5.B na výletě

23. června jsme se společně vydali do nedalekého města Slatiňany. I když byl náš výlet předznamenán změnou termínu, nepojízdností objednaného autobusu, vichřicí, která znemožnila přístup do zámecké zahrady, přesto se nám výlet vydařil.

Po příjezdu do Slatiňan jsme nejdříve navštívili zámek a po skupinách absolvovali prohlídku okruhu "Letní sídlo Auerspergů". Dál jsme se lipovou alejí vydali na Švýcárnu, kde nás čekala interaktivní výstava. Došli jsme až ke Kočičímu hrádku, kde si děti chvíli odpočinuly. Poté naše cesta směřovala k restauraci Monaco, kde jsme poobědvali. 
Na konec výletu jsme zbývající místo v žaludcích vyplnili zmrzlinou a ledovou tříští.
I když jsme se na výlet vydali jen pár kilometrů od naší školy, užili jsme si ho.
Mgr. Ivana Konečná, Mgr. Václava Vojtěchová