ŠKOLNÍ PROGRAM

Návod pro přístup rodičů

Registrace do Školního programu

1. Na webu školy vyhledáte a prokliknete záložku Školní program, popřípadě http://www.skolniprogram.cz/login

2. Po kliknutí na Registrace můžete využít registraci přes Vaše již existující účty (Facebook, Google nebo Microsoft Live) nebo pro registraci využijte klikněte zde

1. Jako první uvedete ID Vaší školy (70884064) a po zobrazení školy pokračujete kliknutím na Vybrat.

Vyplňte formulář a potvrďte proklikem Zaregistrovat.

Pokračujte pak dle dalších instrukcí. Na uvedený e – mail Vám přijde žádost o potvrzení registrace, kterou musíte odkliknout.

Následně zadáte příjmení a jméno svých dětí (Vaše dítě se objeví v seznamu, volbu potvrdíte). Opět kliknete na Zaregistrovat.

Objeví se. Děkujeme za registraci. Byl Vám zaslán e-mail.

Držte se instrukcí v e-mailu a registraci dokončete. Následně registraci schválí třídní učitel.

V případě dotazů se obracejte na třídního učitele nebo ředitelku školy.

Odeslání platby do Školního programu

1. Přihlaste se do Školní pokladny na tomto odkazu http://www.skolniprogram.cz/login

2. Po přihlášení si otevřete záložku POKLADNA a v ní PLATBA

1. Zobrazí se Vám číslo účtu, variabilní a specifický symbol pro převod částky na podúčet školy. Domluvenou částku převeďte na daný účet (prostřednictvím internetového bankovnictví, složenkou na účet nebo QR kódem).
  2. Po převodu se peníze objeví na zůstatku rodiče a ten je převede na žáka, popřípadě když má více dětí, rozdělí částku mezi děti.

Rozdělení prostředků mezi sourozence:

• Rodič si vybere jméno potomka, kterému chce peníze převést. V našem případě volí mezi Filipem a Lukášem a vybere si Filipa ( 1. )
  • Peníze, které si rodič poslal na podúčet školy jsou vidět v Zůstatek uživatele jméno na účtu Pokladna je částka. ( 2. ) Tento zůstatek bude následně rozdělovat mezi děti.
  • Do kolonky ( 3. ) zadá částku, kterou chce převést na vybrané dítě a potvrdí tlačítkem Převést. ( 4. )
  • V tento okamžik je převedena částka a rodič si může stejně jako v kroku ( 1. ) vybrat druhé dítě a převést částku i jemu.

V případě dotazů se obracejte na třídní učitelku, ředitelku školy (sindelarovaj@zshm.cz) nebo ekonomku školy (polakoval@zshm.cz).