15.06.2023Bc. Hůlková VladimíraPřečteno: 187x

Atletické odpoledne

Ve úterý 6.6. proběhlo atletické odpoledne pro děti ze všech oddělení školní družiny.

Děti si vyzkoušely 6 disciplín - hod raketkou, oštěpem, medicimbalem, skok z místa, vytrvalostní běh a sprint. Téměř na každou disciplínu měly 2 pokusy, pouze na vytrvalostní běh byl pokus jeden, výsledky paní vychovatelky pečlivě měřily a zapisovaly do připravených tabulek, aby děti věděly, jak se jim dařilo. Atletické odpoledne se konalo na fotbalovém hřišti a byl otevřen i stánek, aby se děti po skvělých výkonech mohly občerstvit. Slavnostní vyhlášení proběhlo následující den, kdy za nejlepší sportovní výkony děti obdržely diplomy a sladkou odměnu.  Děkujeme Fotbalovému klubu Jiskra za velmi vstřícné jednání a podporu dětí ve sportování. Odpoledne se vydařilo, počasí přálo a děti si to velmi užily.

Sportu zdar - kolektiv vychovatelek školní družiny.