06.05.2022O. KořánPřečteno: 835x

Atletické závody družstev – Pohár rozhlasu

Ve středu 4.5.2022 se v Chrudimi konalo okresní kolo soutěže družstev v atletice o Pohár rozhlasu.

Naši školu reprezentovalo 26 žáků 6.-9. ročníku v těchto disciplínách: běh na 60 m, 600 m, 800 m, 1500 m, skok daleký, skok vysoký, hod kriketovým míčkem, vrh koulí a štafety na 4x60m. I když se atletice nikdo z našich žáků nevěnuje, dosáhli naši reprezentanti skvělých výsledků. Družstva mladších žáků, starších žáků i mladších žákyň skončila na 3. místě. Družstvo starších žákyň bylo čtvrté. Na medailová umístění ještě jako jednotlivci dosáhli: bramborovou medaili získal Antonín Hadrava ve skoku vysokém, 3. místo Lucie Tobišková v běhu na 800 m, 3. místo Berta Pospíšilová ve skoku vysokém, 2. místo Petr Kočí ve vrhu koulí a 1. místo Lukáš Nekvapil ve skok dalekém. Na 3. místě se také umístila štafeta mladších žáků ve složení: Kristýna Korová, Berta Pospíšilová, Sára Nováková a Viktorie Velínská. Děkujeme našim sportovcům za vzornou reprezentaci školy. Výsledky všech budou po zveřejnění na oficiální stránkách vyvěšeny na nástěnce TV.