06.11.2020Mgr. Lenka HašlováPřečteno: 868x

Podzimní tvoření prvňáčků

Ještě než začala distanční výuka, těšili jsme se s dětmi z 1.D na hodiny pracovních činností.

Chtěli jsme tvořit zvířátka z různých přírodnin. Doma si děti s pomocí rodičů vylisovaly listy z různých stromů, při prvoučné vycházce jsme se chystali na sběr dalších přírodnin. Bohužel náš plán s podzimním tvořením narušilo uzavření škol, ale protože by byla škoda připravených vylisovaných listů nevyužít, děti se pustily do práce z domova. S pomocí rodičů vytvořily krásné obrázky. Zvířata z listů, housenky a pavouky z kaštanů a další zajímavou podzimní výzdobu. Možná, že někoho z vás budou obrázky dětí motivovat k podobnému podzimnímu tvoření. Děkuji rodičům za pomoc dětem a pevně věřím, že si společné tvoření všichni užili.

Mgr. Lenka Hašlová