27.06.2023Mgr. Tamchynová Blanka Přečteno: 338x

Školní výlet

Školní výlet na konci roku se nám  vydařil.

Konec školního roku se přiblížil opravdu rychle, docela nám čas ve škole utekl. A jak už to tak na konci něčeho bývá, musíme se s tím náležitě rozloučit. Jeli jsme tedy na školní výlet. Nikam daleko. Krásy a překvapení si můžeme vychutnat i blízko domova. V úterý 20. června ráno jsme se sešli na vlakovém nádraží a docestovali do Pardubic. Po pěší túře pardubickou zástavbou jsme si udělali zastávku v nedalekém parčíku, kde byl dostatek volných laviček a také příjemný chládek (ten den teploty šplhaly přes 30 stupňů), a dali si první svačinu. Pak jsme se vydali k Muzeu kouzel, kde na nás čekal pan kouzelník s paní kouzelnicí a jejich kouzelnický program. Předváděli  různé druhy kouzel a některých jsme se účastnili i my. Kouzla jsme si mohli i zakoupit. Další zastávka a procházka proběhla v Tyršových sadech, kde se nám zalíbilo hřiště s prolézačkami a dalšími zajímavými prvky. A co by to bylo za výlet bez nakupování. Poslední atrakcí výletu byla návštěva nákupního centra, kde jsme se cítili ve svém živlu. Spokojeně jsme se tedy mohli vrátit autobusem zpět do Heřmanova Městce nejen s plnými bříšky, ale také s dárečky pro rodinu a kamarády a to dokonce i pro ty čtyřnohé.

Mgr. Tamchynová Blanka