06.11.2023Mgr. Šmatlánová Pavla Přečteno: 260x

Uplynul měsíc říjnový, zprávy od nás napoví

Co nového a zajímavého přinesl říjen školákům z 1.C?

V místní knihovně jsme se zúčastnili besedy s paní spisovatelkou Markétou Harasimovou. Hravou divadelní formou „Kočkohrátky“ nám představila knihu o svých domácích mazlíčcích. Podpořili jsme sbírku „Bílá pastelka“ na pomoc nevidomým a slabozrakým spoluobčanům. Při projektovém dni „POKOS“ (Příprava Obyvatel K Obraně Státu) si školáci mohli prohlédnout i vyzkoušet vojenskou techniku. Zavítali jsme do chrudimského divadla na hudební představení o Rákosníčkovi. Pro některé bylo silným zážitkem i cestování autobusem. V třídním kalendáriu se děti dozvěděly, že naše Česká republika slaví také narozeniny a splněním pracovního listu se seznámily s několika státními symboly. Práce se nám daří a těšíme se na vše nové!

Mgr. Pavla Šmatlánová