01.02.2023Mgr. Petráková Radka Přečteno: 265x

Vydání Kouzelné knihy se podařilo

Dne 31.ledna 2023 byla pokřtěna Kouzelná kniha 7.A.

Děti na ní pracovaly velice usilovně od září 2021 do prosince 2022 a díky jejich kreativitě, tvůrčímu psaní a často i domácí tvorbě mohlo toto originální dílo vzniknout. Kniha obsahuje básně na motivy čtvero ročních období, pohádky, bajky, příběhy a povídky na různá témata, subjektivní líčení, popisy nadpřirozených postav, návrhy obálek na knihy a vlastní výtvarný doprovod dětí. Jediný originál zůstává uložen ve školní knihovně. Rádi bychom tuto knihu věnovali všem dalším dětem, které rádi čtou, píšou, malují a nebojí se popuzdit uzdu svojí fantazie a tvořit vlastní texty a obrázky. Dále bychom rádi poděkovali i rodičům a příbuzným, kteří děti doma podporovali a velké díky patří paní asistence Dagmar Culkové za pomoc s veškerými technickými záležitostmi, neustálé zodpovědné nošení knihy a také za prvotní nápad knihu vydat. I přes veškerá úskalí se nám to podařilo!

H   U  R  Á  !!!

Mgr. Radka Petráková, Dagmar Culková  a žáci 7.A