16.10.2020Mgr. Jana Šindelářová, MBAPřečteno: 1240x

Výuka od 14. října

Vážení rodiče,

od 14. 10. 2020 se žáci celé školy budou učit distančně. Předpokládaný návrat do školy je 2. 11. (přesný termín upřesníme podle informací MŠMT).

Distanční výuka bude probíhat stejně jako na jaře prostřednictvím platformy TEAMS. Prosím moc rodiče žáků 1. tříd o přihlášení dětí do tohoto prostředí, bez Vás to nezvládneme. Výuka bude probíhat podle upraveného rozvrhu, se kterým Vás a žáky seznámí třídní učitelé a bude také v BAKALÁŘÍCH.

Školní družina po dobu distanční výuky nefunguje. Školní jídelna bude vařit. Obědy budou všem žákům odhlášeny, ale opět si je můžete přihlásit k odběru jídla od 15. 10. 2020. Obědy budou vydávány do jídlonosičů, které si žáci musí přinést, nebo je možné, aby žáci konzumovali jídlo v prostorách jídelny, a to v době od 11.00 do 13. 30 hodin.

V době podzimních prázdnin, tj. od 26. 10. do 30. 10. neprobíhá výuka, nefunguje školní družina ani školní jídelna.

Vím, že Vám distanční výuka způsobí řadu problémů, přesto Vás prosím o pomoc pro Vaše děti a věřím, že společnými silami to zvládneme.

Děkuji Vám a přeji klidné dny a hlavně zdraví

Mgr. Jana Šindelářová, MBA