17.06.2021Mgr. Hana Dostálová Přečteno: 787x

Den s logikou

Na konci školního roku již tradičně probíhá oblíbená akce Den s logikou.

Tento projekt chystají vždy žáci devátých ročníků pro páťáky. Nachystají si jednotlivá stanoviště s různými rébusy, logickými hádankami, hlavolamy. Žáci pátých ročníků během dvou vyučovacích hodin jednotlivá stanoviště obcházejí a snaží se získat za úkoly co nejvíce bodů.

Tentokrát se přípravy chopila 9. A a 9. D. Obě třídy přistoupily k přípravě a organizaci velmi svědomitě. Každá z tříd zajišťovala průběh soutěže po celé dopoledne pro dvě třídy. Překvapením jistě pro ně bylo, že je to velmi namáhavé a vysilující takovou soutěž uspořádat a vyhodnotit.

Také všichni žáci pátých ročníků zaslouží pochvalu. Úkoly na jednotlivých stanovištích řešili se zápalem a nadšením.

Nejlepšími řešiteli za jednotlivé třídy byli Mariana Větrovská (5. A), Albert Novák (5. B), Lukáš Radiměřský (5. C), Jáchym Prokop (5. D). Ještě jednou vítězům gratuluji.

Mgr. Hana Dostálová