01.04.2019Bc. V.HůlkováPřečteno: 1512x

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

V úterý 26. 3. se děti ze všech oddělení školní družiny vydaly na výlet do Líbeznic u Prahy na představení iluzionisty Pavla Kožíška.

Představení s názvem "Cesta kolem světa" bylo velkou kouzelnickou show. Děti letěly na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistály, na ně čekala typická a originální kouzla dané země. Děti i paní vychovatelky kouzlily přímo na jevišti a některá kouzla se všichni naučili. Po představení děti navštívily "Zrcadlový labyrint", kde si užily mnoho zábavy a bloudění. Domů se  vracely s mnoha zážitky a většina si koupila kouzelnickou hůlku nebo kouzelný pohárek či karty, možná se z někoho v budoucnu stane kouzelník. Druhý den děti nakreslily opravdu krásné obrázky viz. foto.

Bc. V. Hůlková