12.11.2020Mgr. Jana Šindelářová, MBAPřečteno: 990x

Návrat žáků 1. a 2. tříd

Ve středu 18. 11. 2020 se obnovuje prezenční výuka žáků 1. a 2. tříd.

Vážení rodiče,

od 18. 11. bude obnovena prezenční výuka žáků 1. a 2. tříd. Výuka bude probíhat podle běžného rozvrhu hodin.  Vzhledem k tomu, že musíme zajistit homogenitu skupin, nebude ranní družina v budově na Staré radnici, ale v kmenových třídách žáků, kde bude zajištěn dohled nad žáky. Odpolední družina bude probíhat v homogenních skupinách podle tříd. Rozdělení žáků a umístění školní družiny Vám sdělí vychovatelky Vašich dětí. Do školní jídelny budou odcházet děti společně s vyučujícími tak, aby se nesetkávali žáci různých tříd a byla dodržena maximální kapacita školní jídelny. Žáci 1. a 2. tříd mají obědy přihlášeny automaticky.

Prosím vybavte děti dostatečným počtem roušek, musí je mít po celou dobu pobytu ve škole (ve třídách, na chodbách i ve školní družině).

Ostatní ročníky pokračují v distanční výuce.

Děkuji  Vám za spolupráci a těším se na návrat žáků do lavic.

Mgr. Jana Šindelářová, MBA