10.06.2021Mgr. Ivana KonečnáPřečteno: 732x

Pochvala pro moje děti ze 4.B

Vždycky říkám, že děti, které učím, jsou nějaký čas i moje.

Hlavně, když naše spolupráce trvá několik let. Ráda bych touto cestou "svoje" děti pochválila za jejich snahu, vytrvalost, fantazii, přemýšlivost i originalitu při práci, kterou jsem jim v hodinách slohu a VV zadala. Tématem byl ROBOT. Dozvěděli jsme se o spisovateli Karlu Čapkovi, který poprvé ve svém scifi dramatu RUR z roku 1920 použil slovo ROBOT, a které se stalo součástí života lidí. Při kreslení děti vymýšlely výtvarnou podobu ROBOTA a při slohu se na chvíli staly vývojáři, konstruktéry a realizátory ROBOTA v písemné formě. Po půl hodině samostatné tvůrčí práce nám ostatním každý svůj literární výtvor přečetl. Jejich práce byly úžasné!!!!! Děti udělaly veliký pokrok a zaslouží si uznání a pochvalu. Škoda, že si ty vydařené práce nemůžete přečíst také. Tak si prohlédněte alespoň robotí obrázky.

Mgr. Ivana Konečná