21.10.2020Mgr. Jana Šindelářová, MBAPřečteno: 801x

Poděkování rodičům

Vážení rodiče,

ráda bych Vám všem poděkovala za dosavadní spolupráci při zajištění distanční výuky Vašich dětí.

Zejména prvňáčci a žáci ve druhých a třetích třídách se bez Vaší pomoci neobejdou. Moc Vám za to děkuji. Starší žáci dělají velké pokroky, stávají se samostatnějšími a zodpovědnějšími. Jsem také velmi pyšná na své vyučující, kteří jsou se žáky v každodenním kontaktu, vyučují on – line a zadávají žákům samostatnou práci. I přes občasné technické problémy výuka probíhá. Ráda bych také poděkovala panu Mokrému, který poskytl k zápůjčce dva notebooky pro distanční výuku žáků.

I přes nepříznivá čísla, která nás každodenně provází, věřím, že se s žáky setkáme ve škole. Jakmile budu mít konkrétní informace, okamžitě Vám je sdělím. V týdnu od 26. 10. do 30. 10. výuka neprobíhá, žáci mají podzimní prázdniny.

Ještě jednou mnohokrát děkuji za spolupráci, přeji zdraví a co nejpěknější podzimní dny.

Mgr. Jana Šindelářová, MBA