22.01.2021Mgr. Jana Šindelářová, MBAPřečteno: 941x

V případě potřeby můžete využít služeb školního poradenského pracoviště.

Milé žákyně, milí žáci

v souvislosti s prodlužující se dobou distanční výuky a opatřeními, která nám brání se osobně setkávat, bychom Vám rádi touto cestou připomněli, že na naší škole je Vám k dispozici školní poradenské pracoviště.

Rádi bychom Vám v této době poskytli pomoc a podporu při zvládání pro Vás tak nesnadného období.

Studium, ale i běžný život Vám přináší potíže, ať už je to obava, stres z hodnocení, nestíháte plnit studijní povinnosti tak, jak byste potřebovali, a jak očekávají Vaši učitelé nebo rodiče, možná prožíváte problematické vztahy s kamarády, s rodiči, s okolím, nedokážete se zorientovat sami v sobě.

Pokud byste chtěli využít naší pomoci, neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás. Školní i osobní problémy s námi můžete konzultovat a řešit diskrétně. Mlčenlivost o probíraných tématech jsou pro nás samozřejmostí.

Tým školního poradenského pracoviště

Kontakty:

Školní psycholožka:                           zrustovak@zshm.cz

Školní metodička prevence:               stranskaa@zshm.cz

Výchovná poradkyně:                        moravcoval@zshm.cz

Kariérová poradkyně:                         dostalovah@zshm.cz

Ředitelka školy:                                  sindelarovaj@zshm.cz

Kontakty na třídní učitele:                  https://www.zshermanuvmestec.cz/kontakty/?typ=zamestnanci-skoly

Poslední ČLÁNKY ZŠ

»Povolání