02.12.2019Mgr. Martina PeřinováPřečteno: 1103x

Výlet na Čertovinu

V úterý 26.11. se třídy 4.C a 5.A vydaly na výlet do Pekla. Některé děti s obavami nasedaly do autobusu, bály se, co je čeká. Po příjezdu na parkoviště nebylo úplně všem do smíchu, ale obavy byly zbytečné.

Přivítal nás velmi příjemný areál, kde jsme hned od začátku věděli, že jsme se ocitli blízko pohádkového světa. Vše bylo detailně laděné v pekelném stylu. Stavba je místy až v hloubce 12 metrů pod zemí a je protkána desítkami chodeb. Celým programem nás prováděl čert, navštívili jsme pekelnou školu, trapírnu, vypili jsme nápoj od čertice, pozdravili jsme samotného knížete pekel Lucifera, prošli chodbičkou sedmi smrtelných hříchů… Děti i paní učitelky byly aktivně zapojovány do celého dění a smích se rozléhal útrobami pekelných chodeb. Na konci prohlídky jsme se mohli vyfotit s Luciferem.

Na závěr nechyběl nezbytný nákup suvenýru. Myslím, že nikdo z nás už se pekla ani čertů nebojí a výletem pro nás začalo jedno z nejkrásnějších období roku – vánoční čas.

Mgr. Martina Peřinová, Mgr. Irena Kadaňková