31.01.2019Bc. Veronika ProsováPřečteno: 1855x

Zimní tvoření ve školní družině

Zima je v plném proudu. Boby, lopaty jsou na zimní radovánky nachystány, avšak sněhová nadílka je vždy jen dočasná a zatím nám moc nepřeje.

Proto jsme se rozhodli přenést zimu do všech oddělení školní družiny a v rámci výtvarného tvoření si užít nejoblíbenější zimní činnost - stavění sněhuláků. Každé oddělení přišlo s odlišným nápadem pro jeho zpracování. Základem pro tvorbu byl papír, lepidlo, nůžky. Druhé oddělení využilo i odličovací tampony. Každý si svého sněhuláka ozdobil podle své představy.

Děti si tvoření užívaly a nyní sněhuláci krásně zdobí družinové nástěnky. Zároveň všichni pevně doufáme, že výrobky přivolají sníh, abychom mohli sjíždět zasněžené kopečky, louky pokrýt andělíčky, užívat sněhu před příchodem jara.

Bc. Veronika Prosová